MENU
Mapa strony WFOŚ Biuletyn Informacji Publicznej Informacje dotyczące dotacji unijnej Informacje dotyczące dotacji krajowej
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji Sp. z o.o
ul. Pod Lasem 62, Rybnik
pwik@pwik-rybnik.pl
Biuro Obsługi Klienta
32 43 28 000
MENU

Aktualności

We wtorek,  11 kwietnia w siedzibie PWiK Sp. z o.o. w Rybniku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w  Konkursie Fotograficznym "H2O moja miłość".
W tym roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem - swoje prace (280 zdjęć) zgłosiło 130 uczniów z Rybnika, Gaszowic i Jejkowic. Każdy z laureatów, jak i wszyscy pozostali uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności oraz oryginalne podejście do tematu konkursu. "Tego typu konkursy organizujemy z przyjemnością, widząc jak młode pokolenie angażuje się w proponowane przez nas działania" - powiedział Prezes Zarządu rybnickich wodociągów, Pan Janusz Karwot, dziękując jednocześnie wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i rodzicom za mobilizowanie swoich podopiecznych do zabawy i udziału w tego typu wydarzeniach. Oprócz nagród głównych i wyróżnień, cztery szkoły uzyskały nagrody specjalne - poidełka, które cieszą się dużym powodzeniem już w dwunastu placówkach oświatowych na terenie Rybnika.